Project managerka do Mountain Liftu

V našem týmu Mountain Lift se nám nově otevřelo volné místečko na pozici projektového manažera/manažerky. 

Co nás odlišuje? Naše nekonečná touha po inovacích a technologickém pokroku. Stále se zapojujeme do zajímavých projektů pro naše klienty a hledáme dokonalou spojení mezi a naší digitální agenturou. Naším cílem je přetvářet svět prostřednictvím technologie. Jsme flexibilní a klade­me důraz na osobní i profesní růst v rámci našeho týmu. Jsme jednotný tým, který podporuje přátelské a spolupracující prostředí. Pokud hledáš místo, kde můžeš vzkvétat, pak jsi u nás na správné adrese. Máš za sebou pár zkušeností v projektovém řízení? Pak čti dál!

Pár našich projektů:

 Goliash 

Spolupracujeme na aplikaci pro vzdálený́ management chytrých loT zařízení́ pro měření́ a ovládání v domácnosti (loT – vodoměry, kalorimetry). Přičemž napomáháme s automatickým vyúčtováním.   

Vosíme  

Postavili jsme rozvoz pizzy včetně rozvozového systému a brandu. Tato populární́ Moravskoslezská́ franchisa se rozrostla na více než̌ 12 poboček po celé ČR.  

Někteří naši další klienti: 

 Eledio, RTSoft, RENOMIA, Ladylab 

S jakými technologiemi pracujeme? 

Node.js React/ React Native Nest.js PHP, Symfony GIT MySQL PosgreSQL CSS/SASS 

Firemní kultura a hodnoty: 

vzájemná podpora; 

respekt; 

Upřímnost; 

čestnost; 

odpovědnost. 

Kdo jsme?  

Jsme digitální designové studio Mountain Lift, které se specializuje na vývoj webových a mobilních aplikací a digitální transformaci menších a středně velkých společností. Vznikli jsme s cílem zužitkovat know-how z nadnárodního prostředí a přinést efektivitu do pracovního procesu a komunikace uvnitř i mimo organizace našich klientů. 

Pokud by tě zajímalo více informací o naší společnosti, mrkni na náš  web, kde nalezneš naše projekty či si můžeš přečíst  rozhovor s majiteli společnosti.  

Chceš vědět s kým se potkáš na pohovoru? Mrkni na profil  Veroniky  a našeho CEO: Andrewa Žáčka.

Co od tebe očekáváme?

Výběrové řízení: 

V první řadě od tebe budeme potřebovat zaslat tvé CV. Pokud se nám bude líbit, pozveme si tě na úvodní on-line meeting, kde ti podrobněji představíme tvou případnou práci, projekty a dozvíme se něco o tobě. Následně dostaneš kratší testovací úkol, který nám na dalším callu odprezentuješ. Pokud si padneme do noty zašleme ti oficiální nabídku.

Co ti nabídneme?

  • práce plně remote či možnost docházení do kanceláří na Karlíne (Křížíkova); 
  • neomezená dovolená (po 1. roce působení u nás); 
  • kurzy anglického jazyka na platformě angličtina.cz; 
  • Multisport kartička; 
  • firemní teambuildingy, večeře, vánoční večírky, sportovní akce; 
  • možnost vzdělávání; 
  • roční budget na firemní hardware. 

Pokud splňuješ většinu bodů, chceme tě.
Tak nám napiš!

Po odeslání požadavku se vám ozveme do 24h.

Další zajímavé pozice

Pokud tu nenajdeš svou vysněnou pozici, ale cítíš, že bys u nás chtěl pracovat, tak nám napiš na career@aimgroup.cz a rádi se potkáme.

Backend Developer Product designer (on-site / remote) Social Media Specialist / Reels maker do WeBetter New business manager ve WeBetter Full-stack developer wanted